לינולאום - פי.וי.סי -.P.V.C. - פרקטים
 052-6559412

מחירים על הלינוליאום

מחירים על הלינוליאום "

אם אנחנו עושים סיווג של כל הקומות של גורם העלות, ואז נקבל רשימה שבה כל הציפויים הקיימים, כולל לינולאום וחומרים אחרים כדי להיות מסודרים על מנת לשקף ירידה בשווי השוק שלהן. הקומה הכי יקר כיסוי - רצפת הפרקט של זה, ואז הולך ריצוף, אריחים הוא מעט זול יותר, ואחריו שטיח, למינציה, ולבסוף - לינוליאום. היום, לינולאום הוא פופולרי מאוד פופולריות זו גוברת מדי שנה. בטח לא את התפקיד האחרון התפשט רחב של לינוליאום מחזות מחיר אטרקטיבי שלו (לעומת וכיסויי רצפה אחרים). אבל לינולאום יש אחרים, חשובים לא פחות, איכויות אשר יידונו במאמר זה.
כפי שצוין לעיל, לינוליאום משמש לעתים קרובות מספיק, ורבים מאיתנו רואים כל יום תחת מטר הוא הלינוליאום. אבל זה לא יכול להיות לינוליאום טבעי, ואחד שינויים סינתטיים שלה - בציפוי PVC. במקביל, לינוליאום טבעי ניתן לראות לא פעם, ואת החומר הזה יש גם כמה מאפיינים ייחודיים מדהים. ראשית, לינוליאום טבעי - זה המוצר ידידותי לסביבה 100%. שנית, לינוליאום טבעי יש עמידות מעולה עמיד מאוד כגון לחיצה על זנים ריצוף, כמו בלאי. לינולאום הומצא באמצע המאה ה-19. חדש, באותו זמן, החומר היה עשוי שמן, פשתן, זפת, עם תוספת של בגיר, ואת הקמח עץ. התערובת היה מגולגל על בד יוטה לינוליאום יש. בהתאם הרכיבים העיקריים, לינוליאום רכשה Linum שמו אולאום (תרגום מילולי - "שמן פשתן"). ההתפתחות המהירה של המדע והטכנולוגיה בתעשייה הפטרוכימית הסיבה לינוליאום טבעי הוחלף בשוק הלינוליאום מלאכותיים זול. עכשיו רק מעט חברות המייצרות לינוליאום טבעי, כולל זומר, DLW ו Forbo. קלאסיקה לינוליאום לסיים - עיצוב בצבע אחד עם הכתמים שיש עדין. עם זאת, לינוליאום טבעי יכול להיות כל צל של קשת הצבעים. שמן פשתה המשמשים בייצור של לינולאום, התשואות חומר בעל תכונות אנטיבקטריאליות יעיל. איכויות אלו, לינוליאום טבעי אינו מאבד לאורך זמן - הם נשארים עם החומר עד סוף לכסות החיים. זה איכויות אנטיבקטריאלי דופן שהופכות לינוליאום טבעי אטרקטיבי לבתי חולים, מגוון של מתקני נופש וספורט, וגם, כמובן, על הטיפול בילדים. ולאחרונה, לינוליאום טבעי היא ביקוש גבוה על ידי בעלי בתים במדינה.
לינולאום דליק, זה antistatic, יש עמידות גבוהה בפני התקשורת אגרסיבי מוצרים ביתיים. בנוסף, לינוליאום טבעי לא נלחץ עקביו. לינולאום זה דורש תחזוקה מינימלית: אחת לשישה חודשים זה צריך לשפשף את הדבק, ולאחר מכן ויניל לא תאבד את האיכויות שלהם.
אחד היתרונות הגדולים של לינוליאום - היא ההתנגדות שלה כדי לחמם את הרצפה, גם באזורים שבהם הטמפרטורה היא מעל הרצפה 30 ° C. אם החדר הוא אמור לחמם את הרצפה, הן המקומיות בכלל, הסיקור יותר טוב לינוליאום פשוט לא מוצא את זה. עבור מערכות פופולרי הם "רצפות חם", לינוליאום טבעי הוא את הדרך הטובה. טווח קיים של ציפויים כוללים סוגים שונים של לינוליאום כך ציפויים אלו לא לזהות באופן מיידי, ועל רצפת הלינוליאום. מבחר עצום של צבעים, מרקמים ועיצוב יבחר לינוליאום את המסע הזה אל הארץ של צבעים בהירים שירים בלתי נשכח. לינולאום הוא קצת קשיחות שברירי מסומן (להבדיל בתחליפי PVC). לכן, התחבורה של לינוליאום טבעי צריך להתבצע בזהירות בזהירות. מחירים עבור מגוון לינוליאום טבעי מ -15 $ ל 20 $ לכל קמ"ר 1. מ ', ואת החיים שלו יכול להיות, 30 או 40 שנים.
לינולאום PVC יש דמיון עם לינוליאום טבעי, אבל השיטה של ייצור - היא לגמרי שני חומרים שונים.
לינולאום הוא עשוי פולימר PVC מלאכותיים סינתטיים, עם תוספת של חומרי מילוי, פיגמנטים plasticizers. לינוליאום מלאכותית יכול להיות, תלוי בטכנולוגיה לייצור, הומוגניות והטרוגניות.
לינוליאום הומוגני - חומר הומוגני, עובי מ 1,5 עד 3 מ"מ, עשוי פוליוויניל כלוריד כדורי, פיגמנטים וסיד. בעומק של הסיקור, ויניל הומוגנית יש דפוס אחיד, בדרך כלל, כתמים מנומר. זה לינוליאום לפחות שחיקה רגישים וסוגים אחרים של ללבוש במהלך המבצע. השתמשו לינוליאום הומוגנית לעיתים קרובות בבתים, במסדרונות גרנד ושטחים ציבוריים עם המון מבצעית גבוהה, כגון שדות תעופה, תחנות רכבת וחנויות.
ויניל הטרוגניות הוא למינציה בד עם עובי כולל של 2-6 מ"מ. אחד המרכיבים של הלינוליאום הטרוגנית - היא חיזוק סיבי זכוכית. הוא במובן מסוים משחקת את התפקיד של להב הלינוליאום השלד. בחלק העליון של פיברגלס מזג גרגירים זעירים, אשר עשוי להיות בצבעים שונים, ולאחר מכן לכסות את הרכב כולו בשכבת מגן. חיצונית, הלינוליאום בד מתוצרת השיג המקיפים את הדמות, אשר בתוך שכבה שקופה של PVC לשחות בצבע הגרגירים. לינוליאום הטרוגניות יש אפשרויות עשיר עבור עיצוב, אבל קשה לייצר, ו שווה ולכן הומוגנית יותר.
במיוחד עבור אתרים עם הדרישות הספציפיות יצרני לינוליאום פיתחו כמה סוגים מיוחדים של לינוליאום הטרוגנית. אלה סוגים מיוחדים של ציורים לינוליאום לשפר תכונות ספציפיות מסוימות, בהתאם לתנאים של המקום שבו אתה מתכנן להתקין לינוליאום. לפיכך, יש לינוליאום, אשר שיפר בידודית, חשמל איטום, כמו גם יציבות תרמית גדל ככל והתנגדות קר, מאפיינים עמידות מעולה של התקשורת אגרסיבי. כמו כן, יש לינוליאום מיוחד החלקה, הנמצא על פני השטח של בליטות, מהמורות רבות.
בנוסף, הסיווג של ויניל מכסה עשוי העובדה של היעדרות או נוכחות של התשתית (הבסיס). בהקשר זה, לינוליאום מחולקים הגדולים מופרכים. המצע יכול להיות מיוצר מחומרים שונים: בדים סינתטיים וטבעיים, פלטס, פקק וכו 'אבל בדרך כלל המצע נעשית באמצעות PVC מוקצף. בצד הגב, מבט שכזה במסגרת כמו ספוג עם בקושי הנקבוביות.
בהתאם הלינוליאום יישום, PVC מחולק: הצרכן מסחרי, חצי מסחרי. לינוליאום משק בית היא בעיקר ציפוי הטרוגנית למצע. לינוליאום משק הבית בעלות נמוכה מאוד ביצועים גבוהים. השכבה העליונה מגן על הלינוליאום משק הבית לא יהיו זמינים. לינוליאום מסחרי הוא מסוגל לעמוד בלחץ אינטנסיבי, והשתמשו לינוליאום, בעיקר באזורים עם המון מבקרים, כגון אלה עשויים להיות חנויות, בתי מלון, תחנות רכבת, משרדים, וכו ' עמידות מוגברת - באיכות הנדרשת לינוליאום מסחרי. זה סוג של לינוליאום עשויה או לא עשויה להיות המצע יש שכבת מגן חזקה עובי גדול של להב הלינוליאום. כל מיני לינוליאום מיוחד עם תכונות מיוחדות כוללות לינוליאום מסחרי. על פי הביצועים שלהם ומאפיינים אחרים, לינוליאום למחצה מסחרי הוא מתווך בין לינוליאום מסחר ומגורים, וכן יש את המאפיינים, וגם של מינים הן בדרגות שונות. השתמשו רצפות לינולאום למחצה מסחרי עבור סיימה בארים, חדרי מלון, משרדים קטנים הנחות אחרות. לפיכך, את היקף השימוש של לינוליאום PVC היא רחבה דיה. חסרונות, אשר יש ויניל PVC, אינם עמידים בפני ממסים, רכות מוגזמת נקודת התכה נמוכה.
על מנת לתת גמישות כדי לכסות, ויניל PVC הוסיף plasticizers - חומרים שיכולים להזיק לבריאות האדם. בעת בחירת לינוליאום עבור חנות הבית שלך, במשרד או במסעדה, תמיד לבחור את המוצרים של המותגים המפורסמים, כמו החברה היחידה, אמינה ותיקה בשוק, יכול להרשות לעצמי להשתמש בטכנולוגיית הייצור יקר של לינוליאום. חברות ידועות הוסיף הלינוליאום לפחות plasticizers, ומוצרים מוגמרים של המותגים המפורסמים של לינוליאום גבוהים יותר זול באיכות. אם ברצונך לקבל ויניל באיכות גבוהה כי לא יהיה סדק או דמעה, לבחור חברות לינוליאום כגון DLW, זומר, Forbo, ארמסטרונג, Tarkett, Sinteros. חברות אלו יכולים להציע איכות גבוהה PVC ויניל עם עיצוב שונה: רצפת הפרקט חיקוי, אריחי קרמיקה, שיש טבעי או מגוון של עיצובים גיאומטריים מופשטים. משק עלויות לינוליאום בין $ 5 ל $ 7 ל 1. הכיכר. מ 'ציפוי. מסחרי לינוליאום קנה יכול להיות במחיר של $ 10 - $ 15 אחוזים קמ"ר 1. בד מ.
לינולאום קשורה לעיתים קרובות עם בנו לסיים את הרצפה, אבל לפעמים הלינוליאום משמש תפאורה הקיר. בכפוף המקצועיות של מי שעוסק הקירות מעוטרים לינוליאום, לסיים את זה יכול להיות חלק ייחודי ומרהיב ביותר של חלל הפנים. מקצועני ליצור עם הלינוליאום על קירות משובצים applique, ואת התמונה כולה, להפיץ אותם עם חתיכות של לינולאום בצבעים ומרקמים שונים.
חלל גדול מאוד בעיצוב הפנים לספק כיסוי מודולרית על בסיס ויניל, המכונה "אבני עיצוב." הם עשויים לייצג את הריבועים של 30 x 30 ס"מ מלבנים וצורות אחרות, והוא יכול לדמות, השיש עץ ומתכת. בנוסף, בשוק מיוצג נרחב אריחים עם משטח מחוספס, מזכיר ויזואלית של עץ גרניט, הקלה קטיפה. פיזור והפריסה של האריחים של ביצועים ועיצוב השונים מאפשרת לנו ליישם קומפוזיציות אפקטיבית, אשר יהיה קשה מאוד ליישם, תוך שימוש בחומרים טבעיים.
בעזרתו של אלמנטים דקורטיביים (פינות, גבולות) אנחנו יכולים לתת טופס מלא. השימוש אריחי PVC הם מאוד מגוונים והוא מכסה את כל סוגי הנחות כרכוש מסחרי בשטח מגורים של המעמדות השונים.


חיפוש

לוח שנה

«  יוני 2019  »
בגדהושא
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ארכיון רישומים

סטטיסטיקה